Forum Klanu United Pro Gamers

Forum Poświęcone grze Counter strike 1.6


#1 2010-01-31 21:24:30

 NiQ

Gracz

1354214
Skąd: Włocławek
Zarejestrowany: 2010-01-29
Posty: 13
Punktów :   
WWW

Recenzjie gier

Tutaj wpisujemy najnowsze recenzje gier,co o niej sadzimy, piszemy własna ocene, uczucia  czerpane z gry oraz, czy ja polecamy, czy nie.

Zapraszamy do pisanie recenzji!!!!!!





Sorry za bład Recenzje*, klawisze sie tną

Ostatnio edytowany przez NiQ (2010-02-01 17:16:50)

Offline

 

#2 2010-02-01 16:52:58

 Veq.!

Administrator

6048331
Zarejestrowany: 2010-01-28
Posty: 19
Punktów :   

Re: Recenzjie gier

Troche niepoprawnie gramatycznie, ale może byc. Uważaj jak piszesz nazwe wątku bo też jest błąd. Ja zaczne :
CALL OF DYTY MODERN WARFARE 2
http://www.cdaction.pl/obrazki/call-of-duty-modern-warfare-2-recenzja-2_bymeh.jpg
Call of Duty: Modern Warfare, jako pierwsza z całej kolekcji, gier COD nie przenosi graczy w okres II wojny światowej. Akcja dzieje się w czasie teraźniejszym, gdzie toczy się walka z terroryzmem. W COD: Modern Warfare2 autorzy zadbali o to aby gracz mógł odwiedzić nowe lokalizacje oraz pobawić się nowymi ciekawymi rodzajami broni, takimi jak pistolet maszynowy z radarem pokazującym rozmieszczenie przeciwników.

Większość akcji dzieje się w mroźną zimę po środku śnieżnych zawiei, co według mnie pomaga pomyślnie ukończyć misję. Nie jestem szaleńcem, który cały czas biega rozwalając wszystko po drodze. Zdecydowanie wolę zakradanie się i ciche likwidowanie przeciwników po kolei - np. skradając się do pojedynczych wrogów i zabijając ich nożem. Uwielbiam takie momenty, gdy ustawienie dwóch strażników pozwala na zlikwidowanie obu jednym strzałem. Dzięki zawiei śnieżnej może niezauważenie podkraść się do przeciwnika i zaatakować go z zaskoczenia.
Dzięki bardzo dobrej jakości dźwięku, przy odpowiednim rozstawieniu głośników nikt nie jest w stanie nas niespodziewanie zaatakować. Odgłosy w grze są bardzo realistyczne, świetnie słyszymy dźwięki strzałów, świst kul, a także moment uderzenia w przeszkodę. Co do grafiki to COD: Modern Warfare 2 posiada najlepszą ze wszystkich części. Każdy element jest dokładnie dopracowany.

Największym minusem COD: Modern Warfare 2 są bardzo krótkie misje. Na poziomie łatwym można całą grę przejść w czasie 5 godzin. Jest to krócej niż w części pierwszej, której ukończenie zajmowało 8 godzin.

Jeszcze jedną wadą może być cena: 119,90 zł. Nie jest to dużo w porównaniu do innych gier, ale czy warto wydać tyle pieniędzy dla paru godzin zabawy przy komputerze?

Według mnie warto zagrać w tą gre.Sam w nią nie grałem bo mam za slabego kompa ale bardzo bym chciał . Pozdro.

Offline

 

#3 2010-02-01 17:35:03

 NiQ

Gracz

1354214
Skąd: Włocławek
Zarejestrowany: 2010-01-29
Posty: 13
Punktów :   
WWW

Re: Recenzjie gier

Jeszcze raz sorry za bład:P. To może ja bede drugi:
Mass Effect 2 (pc,Xbox360,ps3):
http://www.empik.com/b/o/51/b8/51b838dc65b624dcbf0b9c4b65c2f87c.jpg
Druga część gry RPG, stworzonej przez studio BioWare. Twórcy kontynuują historię opowiedzianą w części pierwszej. Dwa lata po odparciu Gethów przez komandora Sheparda nowy, tajemniczy przeciwnik zaczął nękać przyjazne rasy. Na obrzeżach znanej przestrzeni coś błyskawicznie i cicho infiltruje ludzkie kolonie. Shepard, współpracując z organizacją Cerberus, która pragnie przetrwania ludzkości za wszelką cenę, stara się powstrzymać nieznane jeszcze niebezpieczeństwo.

Twórcy zapowiadają występowanie nawet 19 odmiennych klas broni. Posługując się nowymi, czasami niesamowicie potężnymi broniami, możemy każdą walkę zakończyć dosłownie w kilka sekund. Z pewnością pojawią się postaci zarówno znane z poprzedniej części, jak i zupełnie nowe, napotkane podczas gwiezdnej krucjaty.

Autorzy nie zrezygnowali z wielu rozwiązań znanych z poprzednika – wciąż podczas podróży skanować będziemy planety w poszukiwaniu informacji oraz sekretnych misji.
Cena około:150PLN
http://ui01.gamespot.com/1600/masseffectwallpaper_2.jpg

Miłego czytania

Ostatnio edytowany przez NiQ (2010-02-01 17:37:42)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hwdpteam.pun.pl www.cs-proshow.pun.pl www.demonchess.pun.pl www.graficiarze.pun.pl www.moltencorelolclan.pun.pl